Novinky

services
OBNOVUJEME OD ZÁŘÍ VEŘEJNÉ LEKCE NA KOLIŠTI
Je nám ctí přivítat do našeho lektorského týmu velmi zkušenou certifikovanou lektorku našeho programu p. Danu Hartlovou, která opět zahájí svou činnost s dětmi ve své provozovně na Kolišti v Zábrdovicích. U p. Hartlové lekce probíhají na základě telefonické domluvy přímo s p. Hartlovou a nejsou spravovány v našem rezervačním systému.

services
OD ZÁŘÍ 2019 NOVÉ PROSTORY PRO VEŘEJNÉ LEKCE V ŽABOVŘESKÁCH
S radostí všem oznamujeme, že MŠ Fantazie nám pro účely našeho programu dala k dispozici nový prostor se šatnou a zázemím vhodným pro děti v bývalé třídě školky. Centrum má nyní vlastní vchod se zvonkem pro klienty Centra. Prostor je bezbariérový.

services
NOVÉ SADY KARET PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020
Od 1.9.2019 budou ve všech centrech v Jihomoravském kraji k dispozici zcela nové a propracovanější sady karet, které slibují ještě více zábavy pro děti. Už se těšíme na září :).

services
MÁME 2 NOVÉ CERTIFIKOVANÉ LEKTORKY PLAYWISELY V BRNĚ
V neděli 12.5. 2019 naše lektorky Katka Horáková a Nikola Vizinová získaly certifikát od majitelky programu Patty Hannan. Děvčata si školení s Patty velmi užila a dozvěděli se mnoho nových informací relevantních pro svou práci v našem týmu a s Vašimi dětmi na lekcích PlayWisely. Přejeme děvčatům, ať své nově nabyté vědomosti zužitkují při své práci co nejlépe a jejich lekce jsou mezi dětmi oblíbené.

services
CO MAJÍ SPOLEČNÉHO KOSMONAUTI Z NASA A MALÉ DĚTI
Reportérka Zuzana Hodková ze Seznamu.cz vyzkoušela náš program na vlastní kůži :). Na reportáž se můžete podívat zde

services
ROZHOVOR S MAJITELKOU PROGRAMU PLAYWISELY PATTY HANNAN NA ČT 24
Majitelka programu PlayWisely byla opět v Čechách a školila mimo jiné i naše slečny lektorky. Včera vystoupila v programu ČT 24. Celý rozhovor můžete shlédnout zde.