Novinky

services
DÁRKOVÉ POUKAZY JAKO DÁREK...
Blíží se Vánoce a Vy nevíte, co koupit Vašim nejmenším? Dárkovým poukazem na lekce PlayWisely přinesete dětem zábavu, zážitky a společné chvíle s rodiči při moudrém hraní. V případě zájmu stačí napsat nebo zavolat a my vám poukaz připravíme přímo na míru. Vzhled poukázek můžete okouknout zde:

services
DNE 13.5. SE NOVOU MAJITELKOU PLAYWISELY CENTRA V ŽABOVŘESKÁCH (Voroněžská 5) STALA PANÍ ZUZANA PLIŠKA
Zuzka je pedagog a má téměř 10 let zkušeností jako lektorka PlayWisely lekcí ve zlínském PlayWisely centru. Zuzka pracovala jako ředitelka Montessori školky, učila na základní i vysoké škole a vlastní taneční školu. Jsme moc rádi, že jsme pro Brno získali takovou skvělou posilu. Přejeme Zuzce hodně štěstí!

services
22.-23.2.2020 PROBĚHLO ŠKOLENÍ LEKTOREK PLAYWISELY S EVOU KIEDROŇOVOU
Obsahem byla správná manipulace a stimulace miminek do 12 měsíců. Za PlayWisely Brno certifikát získala Katka Horáková a Abigail Hánová.

services
PLAYWISELY BRNO DOPORUČUJE: ODEMYKÁNÍ DĚTSKÉHO POTENCIÁLU.
Český manažer, stratég, kouč a mentor Jan Mühlfeit a Kateřina Novotná vedou po celé ČR i zahraničí kurzy a semináře pro rodiče, děti a studenty o tom, jak odemknout lidský potenciál. Ze svých seminářů sepsali tuto užitečnou knihu se spoustou rad pro rodiče, kterým není rozvoj jejich dětí lhostejný a chtějí dát svým dětem lepší podmínky k tomu, aby mohly šťastně prožít svůj život. Dozvíte se zde o tom, jak rozvíjet dětský mozek a objevovat talenty svého dítěte od raného dětství. V této knize se dočtete i o metodologii PlayWisely a jejím přínosu pro rozvoj dětí. Čtěte zde

services
PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS NA UKÁZKU KRÁTKÁ VIDEA Z LEKCÍ.
Můžete se podívat, jak to vypadá na lekcích s dětmi v různých věkových kategoriích. Najdete je na našem facebookovém a instagramovém profilu.

services
OD ZÁŘÍ MÁME V TÝMU 2 NOVÉ LEKTORKY
V naší provozovně v Žabovřeskách vítáme do našeho týmu novou slečnu lektorku Abigail Hanovou a novou certifikovanou lektorku paní Helenu Vejchodovou, majitelku MŠ Nejkrásnější svět v Brně Bohunicích, která byla stejně jako Katka a Nikola certifikována majitelkou programu Patty Hannan v květnu 2019. Oběma přejeme hodně zdaru a šikovných dětí :)

services
OD ZÁŘÍ 2019 NOVÉ PROSTORY PRO VEŘEJNÉ LEKCE V ŽABOVŘESKÁCH
S radostí všem oznamujeme, že MŠ Fantazie nám pro účely našeho programu dala k dispozici nový prostor se šatnou a zázemím vhodným pro děti v bývalé třídě školky. Centrum má nyní vlastní vchod se zvonkem pro klienty Centra. Prostor je bezbariérový.

services
NOVÉ SADY KARET PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020
Od 1.9.2019 budou ve všech centrech v Jihomoravském kraji k dispozici zcela nové a propracovanější sady karet, které slibují ještě více zábavy pro děti. Už se těšíme na září :).

services
MÁME 2 NOVÉ CERTIFIKOVANÉ LEKTORKY PLAYWISELY V BRNĚ
V neděli 12.5. 2019 naše lektorky Katka Horáková a Nikola Vizinová získaly certifikát od majitelky programu Patty Hannan. Děvčata si školení s Patty velmi užila a dozvěděli se mnoho nových informací relevantních pro svou práci v našem týmu a s Vašimi dětmi na lekcích PlayWisely. Přejeme děvčatům, ať své nově nabyté vědomosti zužitkují při své práci co nejlépe a jejich lekce jsou mezi dětmi oblíbené.

services
CO MAJÍ SPOLEČNÉHO KOSMONAUTI Z NASA A MALÉ DĚTI
Reportérka Zuzana Hodková ze Seznamu.cz vyzkoušela náš program na vlastní kůži :). Na reportáž se můžete podívat zde

services
ROZHOVOR S MAJITELKOU PROGRAMU PLAYWISELY PATTY HANNAN NA ČT 24
Majitelka programu PlayWisely byla opět v Čechách a školila mimo jiné i naše slečny lektorky. Včera vystoupila v programu ČT 24. Celý rozhovor můžete shlédnout zde.